Çantë parashkollore Koala

Marka

8,700 L

Brand:  
Affen Zahn

Versioni francez i çantës kartelë është i destinuar kryesisht për parashkollorët dhe nxënësit e shkollave fillore që nuk kanë shumë bagazhe. Detaje të vogla me rëndësi të madhe : mbushje e butë ergonomike dhe rrip kraharori i rregullueshëm për të parandaluar dhimbjen e shpinës tek fëmijët e vegjël. Gjuha e koalës përveç fuknsionit dekorativ, shërben gjithashtu si një etiketë në të cilën mnd të shënoni emrin tuaj. Affenzahn-i juaj është i pajisur me reflektorë në mënyrë që miqtë tuaj t’ju gjejnë edhe në errësirë. Për shumë qëllime: Çanta e shpinës mund të përdoret si çantë kopështi, si çantë e shkollës fillore ose si çantë shpine për shkollën e muzikës. Çanta ofron hapësirë ​​për libra, fletore në formatin A4, stilolapsa dhe kuti drekë.  Mund të vendoset në shpinë ose të mbahet në dorë.  

Nga shishja në çantë:  për prodhimin e produkteve të tyre marka Affenzahn përdor materiale të përbëra nga 50% shishe PET të ricikluara.

Karakteristikat:

 • E papërshkueshme nga uji

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
 • Pesha: afërsisht 390 gr
 • Volumi: afërsisht 4 litra
 • Referimi: AFZ-CAR-001-029

 

Ka stok

 • Çantë parashkollore Koala

  8,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë parashkollore Koala

   8,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Affen Zahn

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories