Pregnant – iZi FIX

Marka

5,800 L

Brand:  
BeSafe

Pregnant iZi FIX, është një aksesor sigurie me të vërtetë me vlerë. Mbrojnë fëmijën tuaj akoma në bark dhe rrisin rehatinë e nënës gjatë lëvizjes me makinë. BeSafe Pregnant gjithashtu rrit rehatinë për nënën e ardhshme duke zvogëluar presionin e pakëndshëm në bark gjatë udhëtimit. Fiksohet me shumë lehtësi. Rripat shtesë janë për tu lidhur edhe me sediljen e makinës, që siguria të rritet akoma më shumë. Është i këshillueshëm për përdorim pas muajit të dytë të shtatëzanisë. Në ç’farëdo rasti mbrojtja nga dëmtimet është shumë e madhe. Ai gjithashtu nuk ndikon aspak në performancën e rripit të sigurisë së vetë makinës.

Karakteristikat:

 • Aksesor sigurie me vlerë dyfish, për nënën dhe fëmijën akoma në bark
 • Rrit rehatinë e nënës gjatë lëvizjes me makinë
 • Zvogëlon presionin e pakëndshëm në bark
 • Rripat shtesë lidhen me sediljen e makinës
 • Vendoset me shumë lehtësi
 • Mbrojtje maksimale nga çdo lëvizje
 • Nuk ndikon në performancën e rripit të sigurisë
 • Këshillohet përdorimi pas muajit të dytë

 

Ka stok

+
 • Pregnant - iZi FIX

  5,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pregnant - iZi FIX

   5,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories