Djep Priam – Nautical Blue

Marka

53,500 L

Brand:  
Cybex

Mbrojtje elegante: Djepi Priam Lux New Generation është ideal që nga lindja deri në gjashtë muaj.  Me një klik të vetëm bashkoni djepin me shasinë Priam Lux New Generation dhe karroca juaj është gati për t’u nisur. Djepi ofron hapësirë dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj ndërsa tenda e diellit mbron vogëlushët nga rrezet e dëmshme të diellit dhe faktorëve të tjerë atmosferik. Djepi mund të hiqet nga shasia lehtësisht duke përdorur dorezën mbajtëse të integruar. Përmban gjithashtu një dritare panoramike prej rrjete.

Karakteristika:

 • Dizajn unik
 • Pamje panoramike dhe dritare me pamje nga qielli
 • Dyshek i ajrosshëm
 • Mund të vendoset lehtësisht në karrocen tuaj Mios me dy përshtatës
 • Tendë dielli me mbrojtje UPF 50 +
 • Xhep qëndror
 • Dorezë mbajtëse e integruar
 • Pëlhurat mund të lahen në lavatriçe me 30°C

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 86 x 41 x 58 cm
 • Pesha: 4.2 kg
 • I përshtatshëm nga lindja deri në 9 kg (afërsisht 6 muajsh)

S’ka stok

 • Djep Priam - Nautical Blue

  53,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep Priam - Nautical Blue

   53,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 4.9 kg
   Dimensions 86 × 46 × 62 cm
   Marka

   Cybex

   Mosha

   deri në 6 muajsh

   Classic collection

   Nautical Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories