Pulp – Ushqyes Silikoni Blu

Marka

1,400 L

Brand:  
Boon

Mbështjellja e butë prej silikoni u mundëson vogëlushëve të vetëushqehen me fruta ose perime përmes vrimave të vogla. Ushqyesi i silikonit Pulp është ideal për t`u përdorur nga prinderit para dhe gjatë procesit të daljes së dhëmbëve tek foshnjet. Struktura e tij e mundëson vetë rrjedhjen e ushqimit drejt pjesës me vrima.

Doreza e vogël e bën perfekte për tu kapur dhe mbajtur nga vogëlushët tuaj. Montohet lehtë dhe pastrohet shumë thjeshtë. Është e rekomandueshme për vogëlushët mbi 6 muajsh. Ushqyesi i silikonit Pulp  është e përbërë nga lëndë jo të dëmshme për të vegjlit.

Karakteristikat:

 • Mbështjellja e butë prej silikoni u mundëson vogëlushëve të vetëushqehen
 • Mund të përdoret  për daljen e dhëmbëve tek foshnjat
 • Montohet lehtë
 • Mbahet pa problem nga vogëlushët
 • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë
 • Mosha e rekomanduar: + 6 muajsh
 • Bërë pa BPA ose PVC
 • Përmasat: 12.5 x 4.5 x 3.8

Këshilla për larjen:

 • Lajeni mirë para përdorimit fillestar dhe pas çdo përdorimi
 • Lajeni secilën pjesë veç e veç
 • Mund ta lani me larësin e enëve ose sapun, me ujë të ngrohtë
 • MOS e përdorni në mikrovalë
 • MOS e vloni ose sterilizoni

Ka stok

+
 • Pulp - Ushqyes Silikoni Blu

  1,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Pulp - Ushqyes Silikoni Blu

   1,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Barkodi: 669028114146 Kategoritë: , , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories