Pushali modeli- Lepuri Nin Nin

Marka

5,500 L

Brand:  Moulin Roty

Njihuni me lepurin Nin-Nin! Ky lepurush simpatik ka një trup prej pambuku, në formë katrore të sheshtë me ngjyrë gri në njërën anë, me ngjyrë të verdhë dhe në qendër të saj ka një nyje për të bashkëlidhur biberonin. Nin-Nin në kokë ka një kapele me vija e cila i mbulon veshët e tij të gjatë, gjithashtu ka dhe faqet e këndshme në rozë të ndritshme. Ai do jetë një shoqëri shumë e mirë për të vegjëlit tuaj.

Karakteristikat:

 • Shoqërues perfekt për vogëlushët
 • Lepurush simpaktik prej pambuku dhe me ngjyra të këndshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasat:  24 x 24 cm
 • Lahet në lavatriҫe në 30 OC, proҫes delikat, pa tharje
 • Materiali: pambuk dhe akrilik

S’ka stok

 • Pushali modeli- Lepuri Nin Nin

  5,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Pushali modeli- Lepuri Nin Nin

   5,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories