Puzzle – Dinosauri

Marka

2,700 L

Brand:  
EurekaKids

Puzzle Dinosauri është i mahnitshëm. Kjo temë u ofron fëmijëve mundësinë që të njihen me parahistorinë. Me të, ata do të jenë në gjendje të shohin dinosaurët e ndryshëm, ngjyra dhe madhësi të ndryshme. Ilustrimi i këtij pazëlli është aq i bukur sa do të dëshironi të zbuloni imazhin pa pushim. Sa herë që fëmijët mbledhin enigmën plotësisht, ata do të gjejnë një detaj të ndryshëm që nuk do ta kenë parë në atë të mëparshëm.

Karakteristikat:

 • Luajtja e enigmave i ndihmon ata të zhvillojnë përqendrim, vëzhgim, logjikë dhe aftësi të shkëlqyera praktike.
 • Mosha: +3 vjeç.
 • Përfshinë 24 copë.

Ka stok

+
 • Puzzle - Dinosauri

  2,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle - Dinosauri

   2,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8435404816490 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories