Qenushi i aktivitetit

Marka

12,600 L

Brand:  Moulin Roty

Qenushi i aktiviteti është një anëtar i grupit të Les Papoum të lodrave të buta dhe është mbi 56 centimetra nga koka deri tek majat e putrave. Me lesh të butë, pellushi dhe pëlhura pambuku, i veshur plot ngjyra ai do të tërheqë padiskutim vëmendjen e vogëlushëve.  Vogëlushët mund ta përqafojnë pa problem sepse është super i butë. Gjithashtu ka edhe një unazë për mishrat e dhëmbëve. Qenushi simpatik vjen plot ngjyra dhe do kthehet padiskutim në shoqëruesin e vogëlushëve. Është një shoqërues dhe dekorues perfekt i dhomës së gjumit.

Karakteristikat:

 • I sigurt për fëmijët e të gjitha moshave
 • Hipopotami mund të lahet kur të ndotet
 • Vogëlushët mund ta përqafojnë pa problem sepse është super i butë
 • Qenushi simpatik vjen plot ngjyra dhe do kthehet padiskutim në shoqëruesin e vogëlushëve

Të dhënat:

 • Lartësia: 56 cm
 • Lahet në 30 gradë

S’ka stok

 • Qenushi i aktivitetit

  12,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qenushi i aktivitetit

   12,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   SKU: 372807365885 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories