Qetësues për foshnje – Princi Pinguin

Marka

4,080 L

Brand:  Taf Toys

Princi Pinguin është nga lodrat e para muzikore të foshnjës që mund ta qetësojë atë para gjumit dhe ta argëtojë gjatë ditës. Vjen me një dizajn shumë të këndshëm që do të adhurohet nga vogëlushët. Sensori unik i zërit aktivizon automatikisht muzikën dhe dritën kur fëmija fillon të qajë, duke e qetësuar dhe duke e ndihmuar atë të flejë sërish. Përveç këtyre veçorive unike kjo lodër funksionale ndihmon në zhvillimin e  shqisave dhe aftësive motorike.

Karakteristikat:

 • E pajisur me një sensor zëri që riaktivizon muzikën dhe dritën kur foshnja zgjohet për ta qetësuar fëmijën dhe për ta ndihmuar të rikthehet në gjumë
 • Melodi qetësuese të shoqëruara nga një dritë e butë
 • Çdo melodi qetësuese luhet për 15 minuta
 • Drita e butë aktivizohet për 10 minuta
 • Muzika aktivizohet duke shtypur barkun e pinguinit ose duke tërhequr kordonin kur varet unaza e  silikonit
 • Mund ta varni tek krevati i bebit ose në karrocë
 • Ndihmon në zhvillimin e  shqisave dhe aftësive motorike

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Nevojiten 3 bateri AA

Ka stok

+
 • Qetësues për foshnje - Princi Pinguin

  4,080 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qetësues për foshnje - Princi Pinguin

   4,080 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Taf Toys

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 605566122755 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories