Qilim loje- Ferma

Marka

4,380 L

Brand:  Melissa & Doug

Aventurat me siguri do të shfaqen në të gjithë fermën me këtë qilim lojërash të fortë dhe shumëngjyrësh me temë ferme. Vjen me një dizajn të bukur dhe plot ngjyra, i butë dhe për orë të tëra argëtimi. Dizajni vjen me tre figura të kafshëve të fermave të fermë (lopë, derr, kalë) dhe një traktor dhe rimorkio fermë prej druri. Gjithashtu detaje dhe tematika të tjera që plotësojnë më së miri panoramikën e një ferme.

Karakteristikat:

 • Qilim lojrash
 • Me tematikë ferme
 • Vjen me dizaj  plot ngjyra
 • I butë dhe perfekte për orë argëtimi pafund

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 101.6 x 10.16 x 10.16 cm
 • Pesha: 1.54 kg
 • Mosha: Nga 3-8 vjeç

Ka stok

+
 • Qilim loje- Ferma

  4,380 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qilim loje- Ferma

   4,380 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Jan 31 – Jan 31
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 000772194259 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories