Qilim Mountains

Marka

12,400 L

Brand:  Trixie

Qilim, i bërë prej pambuku organik, është perfekte si shoqërues gjatë pushimit, gjatë gjumit ose  mund të përdoret gjithashtu si dyshek loje për vogëlushët. Materiali i tij i butë, 100% pambuk organik nga para dhe 70% pambuk me 30% poliestër nga pas, e bën atë perfekt për vogëlushët. Dizajni do të adhurohet nga vogëlushët sepse vjen me ngjyra të kombinuara bukur, detaje në fillim dhe fund.

Karakteristikat:

 • Qilim, prej pambuku organik
 • Cilësi dhe qëndrueshmëri e garantuar
 • Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme
 • Materiali i butë e bën atë perfekt për vogëlushët

Të dhëna teknike:

 • Materiali (pjesa përparme): 100% pambuk organik
 • Materiali (pjesa e pasme): 70% pambuk me 30% poliestër
 • Përmasat: 80 x 120 cm
 • Larja: Në proces në 30°C

Ka stok

+
 • Qilim Mountains

  12,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qilim Mountains

   12,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Trixie

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories