Qilim loje – Kantieri ndërtimit

Marka

6,205 L

Brand:  Melissa & Doug

Filloni të punoni rreth e rrotull kantierit me këtë qilim të fortë dhe shumëngjyrësh! I realizuar me materiale rezistente për t’u dukur shkëlqyeshëm në lojërat të panumërta që do të vijnë. Qilimi i endur me një mbështetëse kundër rrëshqitjes vjen me tre automjete ndërtimi prej druri dhe përmban detaje si një vinç, karroca dore, barriera, kone dhe rrugë për të akomoduar të gjitha llojet e automjeteve, njerëzit që luajnë , dhe më shumë! Me këtë qilim, ka shumë mënyra për të mësuar dhe luajtur.

Për më shumë se 30 vjet, Melissa & Doug ka krijuar produkte të dizajnuara bukur që nxisin imagjinatën dhe kreativitetin, të cilat NBC News i quajti “standardi i artë në lojën e fëmijërisë së hershme”. Sot, Melissa & Doug po bashkëpunon me krenari me Akademinë Amerikane të Pediatrisë për të nxitur zhvillimin e hershëm të trurit dhe për të ndihmuar fëmijët të ndërtojnë aftësi të rëndësishme jetësore përmes lojës.

 

Karakteristikat:

 • Qilim loje ”Kantieri i ndërtimit”
 • Plot detaje të bukura për momente loje të panumërta
 • I fortë dhe rezistent ndaj kohës dhe përdorimit
 • Me një bazë të parrëshqitshme
 • Përfshin 3 automjete pune prej druri
 • Mund të lahet në lavatriçe

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 100 x 91 cm

 

Ka stok

+
 • Qilim loje - Kantieri ndërtimit

  6,205 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qilim loje - Kantieri ndërtimit

   6,205 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772194075 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories