Qilim loje – Kërce & Numëro

Marka

6,205 L

Brand:  Melissa & Doug

Një lojë klasike me peta që bën një hap përpara me këtë set shumëngjyrësh dhe me cilësi të lartë! Me printe zogjsh të gëzuar, resh të buta dhe një ylber ngjyrash, ky qilim ofron shumë mënyra për të mësuar dhe për të luajtur. Shtresa e poshtme e parrëshqitshme është e sigurtë në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë dhe funksionon si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për jashtë. Qilimi Melissa & Doug Hop & Count Hopscotch përmban dizajnin klasik të lojës me peta dhe 2 peta shumëngjyrëshe për orë të tëra argëtimi. Ky qilim është gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët e moshës 3 – 7 vjeç.

Për më shumë se 30 vjet, Melissa & Doug ka krijuar produkte të dizajnuara bukur që ndezin imagjinatën dhe kreativitetin që NBC News e ka quajtur “standard i artë në lojën e fëmijërisë së hershme”. Sot, Melissa & Doug po bashkëpunon me krenari me Akademinë Amerikane të Pediatrisë për të promovuar zhvillimin e hershëm të trurit dhe për të ndihmuar fëmijët të zhvillojnë aftësi të rëndësishme jetësore përmes lojës.

Karakteristikat:

 • Tapet Hopscotch (loja me peta)
 • Njeh fëmijët me numrat dhe ngjyrat
 • Përmban dy peta me ngjyra të ndryshme
 • Argëtues dhe edukues
 • Nuk është i rrëshqitshëm dhe mund të përdoret si jashtë ashtu edhe brënda në shtëpi
 • Mund të lahet në lavatriçe

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 199 x 67 cm

Ka stok

+
 • Qilim loje - Kërce & Numëro

  6,205 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qilim loje - Kërce & Numëro

   6,205 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772194020 Categories: , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories