Tapet – Dinosaurët

Marka

6,205 L

Brand:  Melissa & Doug

Sillni në jetë gjigantët parahistorikë që ecnin në tokë miliona vjet më parë me këtë qilim të fortë, të larmishëm dhe me panoramikën e dinosaurëve. I bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur i mrekullueshem për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimi i  endur vjen me figura dinosaurësh dhe përmban detaje si një vullkan flluskues, ujëvara, lumi, shpellë e ftohtë, xhungël, dhe kullota për të dhënë shumë mundësi për lojë krijuese. Formati është mjaft i madh për lojra në grup.

Karakteristikat:

 • Qilimi i endur me figura dinosaurësh dhe detaje shtesë me panoramika të ndryshme
 • I përshtatshëm për lojra krijuese edhe në grupe
 • Përshtatet në mënyrë perfekte edhe si dekorues dhome

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 100 x 90 cm

S’ka stok

 • Qilimi Dinosaurët prehistorik | Sillni në jetë gjigantët parahistorikë që ecnin tokën miliona vjet më parë me këtë qilim të fortë, të larmishëm të dinosaurëve! I bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur i mrekullueshem për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimat e endura me një mbështetje të rrëshqitshme vijnë me katër figura dinosaurësh të grumbulluar (T-Rex, Triceratops, Stegosaurus, Apatosaurus) dhe përmban detaje si një vullkan flluskues, ujëvara, lumi, shpellë e ftohtë, xhungël, dhe kullota për të dhënë shumë mundësi për lojë krijuese. Formati është mjaft i madh për fëmijë të shumtë dhe shumë dinosaurë.

  Tapet - Dinosaurët

  6,205 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question
   Qilimi Dinosaurët prehistorik | Sillni në jetë gjigantët parahistorikë që ecnin tokën miliona vjet më parë me këtë qilim të fortë, të larmishëm të dinosaurëve! I bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur i mrekullueshem për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimat e endura me një mbështetje të rrëshqitshme vijnë me katër figura dinosaurësh të grumbulluar (T-Rex, Triceratops, Stegosaurus, Apatosaurus) dhe përmban detaje si një vullkan flluskues, ujëvara, lumi, shpellë e ftohtë, xhungël, dhe kullota për të dhënë shumë mundësi për lojë krijuese. Formati është mjaft i madh për fëmijë të shumtë dhe shumë dinosaurë.

   Tapet - Dinosaurët

   6,205 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 772194273 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories