Qyteti Kinoptik

Marka

6,900 L

Brand:  
Djeco

Stimuloni krijimtarinë Out of Box me serinë e enigmave Kinoptik Optical Illusion të krijuara në mënyrë të shkëlqyer nga Djeco. Një enigmë magnetike mahnitëse që ju lejon të krijoni, ndërtoni dhe ‘animoni’. Thjesht projektoni dhe bashkoni qytetin tuaj në tabelën katrore magnetike dhe më pas jepini jetë me filtrin special të iluzionit optik. Lëvizeni përpara dhe mbrapa, lart e poshtë dhe përreth dhe jini të mahnitur ndërsa animacioni hyn në lojë. Zhvillon zgjidhjen e problemeve, të menduarit vizual dhe atë imagjinativ.

Karakteristikat:

 • Stimulon krijimtarinë Out of Box me serinë e enigmave Kinoptik
 • Enigmë magnetike mahnitëse që ju lejon të krijoni, ndërtoni dhe ‘animoni’
 • Zhvillon zgjidhjen e problemeve, të menduarit vizual dhe atë imagjinativ
 • Mundëson orë argëtimi pafund
 • Ndërtuar nga kartoni i rëndë me grafikë të laminuara me cilësi të lartë
 • Rrit dhe zhvillon krijueshmërinë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit:   32 x 4 x 32 cm
 • Mosha: +6 vjeç

Ka stok

 • Qyteti Kinoptik

  6,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Qyteti Kinoptik

   6,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories