Rafte dhe garazh makinash

Marka

4,500 L

Brand:  
EurekaKids

Ky garazh për makina është i veçantë dhe është projektuar posaçërisht në mënyrë që të vegjlit në shtëpi të luajnë me makinat dhe lodrat e tyre të preferuara për orë e orë të tëra, qoftë në dysheme ose në një tavolinë. Por, përveç kësaj, ky garazh makine është projektuar në mënyrë që më vonë të mund të varet në mur si raft. Ka kapacitet për 46 makina dhe  promovon aftësitë e shkëlqyera motorike dhe koordinimin sy-duar.

Karakteristikat:

 • Projektuar posaçërisht në mënyrë që të vegjlit në shtëpi të luajnë me makinat
 • Argëtues
 • Mund të varet në mur si raft
 • Kapaciteti për 46 makina
 • Promovon aftësitë e shkëlqyera motorike dhe koordinimin sy-duar
 • Përforcon konceptet e të mësuarit të hershëm me anë të lojë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 41 x 63 cm
 • Materiali: Dru

Ka stok

+
 • Rafte dhe garazh makinash

  4,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Rafte dhe garazh makinash

   4,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8435404818401 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories