Railway Train Set XXL

Marka

14,400 L

Brand:  Little Dutch

Shkoni në aventura të pafundme me shinën hekurudhore prej druri Little Dutch. Hipni në tren, autobus, taksi ose makinë dhe eksploroni qytetin. Me më shumë se 108 pjesë, ky grup ofron shumë opsione për t’u bërë kreativ dhe për të ndërtuar kombinime të reja . Secila prej figurinave dhe elementeve prej druri ka ilustrime të detajuara në të dyja anët. Seti vjen edhe lojëra shtesë, të tilla si automjete, një kopsht zoologjik dhe një garazh, janë të disponueshme për edhe më shumë orë lojërash argëtuese. Mund të luhet vetëm ose në grupe. Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët. Kur e jepni këtë set si dhuratë, do të shihni sytë e fëmijëve më të lumtur se kurrë. Bërë nga druri dhe ngjyrosur me bojra me bazë uji, jo toksike.

Karakteristikat:

 • Seti përbëhet nga më shumë se 108 pjesë
 • Përmban vagonë, hekurudhë dhe shumë pjesë të tjera
 • Lojë argëtuese e bërë prej druri
 • Mund të luhet vetëm ose në grupe
 • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 145 x 85 cm
 • Pjesë: 108 copë

S’ka stok

 • Railway Train Set XXL

  14,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Railway Train Set XXL

   14,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Little Dutch

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8713291444874 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories