Mbulesë shiu Balios S – Transparent

Marka

5,500 L

Brand:  
Cybex

Me Cybex Rain Cover Balios S, nuk ka surpriza, sepse jeni gjithmonë të pregatitur për ndryshime të papritura të motit. Kjo mbulesë shiu për karroca lidhet me shumë lehtësi me karrocën tuaj Eezy S. Përmasat e saj kompakte ju lejojnë ta merrni me vete kudo që të shkoni dhe ta ruani lehtësisht në çantën e karrocës. Mbulesa mbron vogëlushët tuaj nga shiu, era dhe lagështia. Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushët të shikojnë jashtë dhe të eksplorojë botën, pa u shqetësuar aspak.

Karakteristika:

 • Ideale për ti mbrojtur nga shiu, era dhe lagështia
 • Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushët të shikojnë jashtë lehtësisht
 • Lejon dritën natyrale të hyjë përmes sipërfaqes transparente
 • Palosje kompakte për transport dhe ruajtje të lehtë
 • Vendosje dhe heqje e lehtë

Të dhënat teknike:

 • Ngjyra: Transparente

Ka stok

 • Mbulesë shiu Balios S - Transparent

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mbulesë shiu Balios S - Transparent

   5,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 1.3 kg
   Marka

   Cybex

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories