Lodër muzikore – Rain Maker

Marka

3,315 L

Brand:  Plan Toys

Krijoni tinguj të qetë shiu duke tundur këtë vegël muzikore! E përsosur për duart e vogla me ritme të mëdha! Thjeshtë tundeni atë për të krijuar një tingull qetësues të ngjashëm me shiun – inkurajoni fëmijët të krijojnë tinguj të reja duke e tundur këtë vegël muzikore dhe krijoni me të meloditë tuaja të preferuara! Një instrument i parë i mrekullueshëm, që do të ndihmojë në zhvillimin e shkathtësisë dhe koordinimit sy – duar teksa krijuesit e vegjël angazhohen në lëkundjen, rrokullisjen, tundjen apo edhe duke u përpjekur ta bëjnë prodhuesin e shiut të qëndrojë drejt në sipërfaqe të sheshta si një aktivitet bonus!

Zhvillon:

 • Koordinimin sy-dorë
 • Ritmin
 • Aftësitë dëgjimore
 • Të mësuarit me shumë shqisa
 • Vlerësimin ndaj muzikës dhe krijimtarinë

Të dhëna teknike:

 • E ndërtuar nga dru gome i ricikluar dhe i tharë në furrë pa kimikate
 • Montuar me ngjitës E-zero pa formaldehid dhe i veshur me ngjyra jo toksike me bazë uji

Ka stok

+
 • Lodër muzikore - Rain Maker

  3,315 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër muzikore - Rain Maker

   3,315 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   SKU: 8854740064271 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories