Pulovër me mëngë të gjata – Rainbow star

Marka

4,590 L

Brand:  The bonnie mob

Bluzë me mëngë të gjata e bërë me 100%  pambuk organik të çertifikuar nga GOTS.

Me bazë bezhë dhe me yllin shumëngjyrësh në qëndër, kjo bluzë do të adhurohet nga të vegjlit tuaj. Mund të përdoret në stinë të ndryshme duke u kombinuar me xhaketa ose jelekë.

Karakteristikat:

 • Bluzë për vajza me mëngë të gjata
 • Pambuk organik super i butë, delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale.

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS
 • Mosha: 3 – 4 vjeç
+
 • Pulovër me mëngë të gjata - Rainbow star

  4,590 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pulovër me mëngë të gjata - Rainbow star

   4,590 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Mosha

   3- 4 vjeç

   Ngjyra

   Bezhë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories