Tuta pambuku – Red stars

Marka

3,430 L

Brand:  The bonnie mob

Tuta super të buta, të bëra me pambuk organik dhe me printe yjesh. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me një bluzë ose me një triko me kapuç për një veshje të rehatshme dhe plot stil për të vegjlit tuaj. Brezi elastik ndihmon në veshjen dhe heqjen e tutave dhe ju jep gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

Karakteristikat:

 • Tuta të trikotuara
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Të rehatshme dhe super të ngrohta

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS
 • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tuta pambuku - Red stars

  3,430 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tuta pambuku - Red stars

   3,430 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   3- 6 muajsh, 6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories