4moms – Relaks

Marka

47,900 L

Brand:  
4moms

Karrige lëkundëse për fëmijë 4moms® mamaRoo®4 mund të krijojë lëvizjet origjinale nga dora e një nëne apo babai. MamaRoo®4  lëkundet nga njëra anë në tjetrën, në bazë të modifikimeve që ju vendosni, ashtu sikurse prindërit bëjnë me foshnjat e tyre. Ajo përmban pesë lëvizje unike dhe pesë mundësi shpejtësie për një total prej 25 kombinimesh të ndryshme.

Jo vetëm kaq, por ajo përmban katër melodi të integruara që të qetësoni vogëlushët tuaj. Pozicionin e qëndrimit mund ta zgjidhni sipas dëshirës, mamaRoo®4 ofron edhe shtrirje të plotë për ta lejuar fëmijën të qëndrojë i qetë dhe të relaksohet, ose të ulet dhe të luajë.

MamaRoo4 është e disponueshme në tre opsione pëlhure:

 • Pëlhura prej pelushi (shumëngjyrëshe dhe të argjendë)
 • Pëlhura klasike (ngjyrë gri dhe të zezë) janë një material poliester i lëmuar dhe i endur
 • Pëlhura  me rrjetë të ftohtë (ngjyrë gri e errët) ka një sipërfaqe të lëmuar për të maksimizuar rrjedhën e ajrit për ta mbajtur fëmijën të freskët dhe të rehatshëm

Karakteristikat:

 • Të gjitha pëlhurat hiqen lehtësisht dhe lahen në lavatriçe
 • Lidhet me Bluetooth
 • Lidhet me pajisje MP3 për të shtuar meloditë
 • Pozicione dinamike qëndrimi
 • Ulësja mund të hiqet lehtësisht
 • Ofron siguri të lartë për vogëlushët
+
 • 4moms - Relaks

  47,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   4moms - Relaks

   47,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   4moms

   Materiali

   Klasike e Zezë, Klasike Gri, Rrjetë Gri e errët, Tekstile e Argjendë, Tekstile Shumëngjyrëshe

   SKU: N/A Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories