Lëkundëse Cotton Petal – Gri e errët

Marka

24,900 L

Brand:  
BabyBjorn

Komoditet i plotë për ju dhe fëmijën tuaj falë lëkundëses për fëmijëve Bliss nga BabyBjörn. Ju do të jeni të qetë kur ta lini fëmijën të pushojë apo të flejë në lëkundëse, ndërkohë që ju mund të bëni punët e shtëpisë ose aktivitete të tjera të domosdoshme.  Lëvizjet në lëkundësen Bliss janë të qeta dhe natyrale, pasi ajo lëviz vetëm kur fëmija juaj lëviz, si dhe nuk shkakton zhurma të bezdisshme. Fëmija juaj përcakton vetë kur do që të  lëvizë, në këtë mënyrë ai zhvillon aftësitë motorike si dhe ekuilibrin. Forma e lëkundëses përshtatet në mënyrë të përsosur me trupin e fëmijës suaj. Siguron  një mbështetje të mirë të qafës dhe shpinës së fëmijës. Në pjesën e poshtme ka disa shirita që parandalojnë rrëshqitjen gjatë kohës që fëmija lëviz, si dhe gërvishtjen e dyshemesë. Lëkundësja mund të vendoset në tre pozicione të ndryshme, lojë, pushim, gjumë. Ky model mund të përdoret nga të porsalindurit deri tek fëmijët 2 vjeç. Gjithashtu ajo paloset shumë thjeshtë dhe falë madhësisë së saj mund të transportohet lehtësisht.

Karakteristikat:

 • Lëkundëse natyrale për foshnje
 • I përshatshëm për fëmijë të porsalindur deri në 2 vjeç
 • Promovon lëvizjen dhe zhvillon aftësitë motorike
 • Përshtatet me format e trupit së fëmijës suaj
 • Mund të vendoset në 3 pozicione: lojë, pushim, gjumë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e hapur: 56 x 79 x 39 cm
 • Përmasat e palosur: 11 x 89 x 39 cm
 • Pesha: përafërsisht 2,3 kg
 • Pesha minimale mbajtëse: 3.5 kg
 • Pesha maksimale mbajtëse: 13 kg
 • Copa lahet në lavatriҫe me 40°C

Ka stok

 • Lëkundëse Cotton Petal - Gri e errët

  24,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lëkundëse Cotton Petal - Gri e errët

   24,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories