Lëkundëse – Balance Soft Pink/Gri

Marka

24,900 L

Brand:  
BabyBjorn

BabyBjörn Bouncer Balance Soft është ergonomik dhe mund të përdoret për disa vite! Falë sediljes së butë dhe mbështjellëse, është ideale që në ditët e para të jetës për fëmijë nga 3,5 kg / 53 cm. Lëkundësja Balance ofron mbështetje të mirë për qafën dhe shpinën e foshnjës, ndërsa ndenjësja prej pëlhure përshtatet me trupin e foshnjës dhe e shpërndan peshën në mënyrë të barabartë. Lëvizjet e fëmijës e bëjnë atë të lëkundet, pa përdorur bateri. Fëmija relaksohet me lëvizjen dhe stërvit në mënyrë natyrale aftësitë e tij motorike si dhe zhvillon aftësitë ekuilibruese. Lëkundësja nuk lëviz nëse bebi nuk është duke lëvizur. Kjo do të thotë që bebi mund ta bëjë gjumin e qetë dhe nëse zgjohet mund ta lëkundë vetë veten për të fjetur sërish.

Mund të vendoset në tre lartësi të ndryshme.

Kur mbyllet bëhet plotësisht i sheshtë, e përsosur për ta mbajtur gjithmonë me vete.

Kur fëmija mëson të ecë dhe të ulet vetë, lëkundësja mund të përdoret si kolltuk.

Karakteristikat:

 • I përshatshëm për fëmijë të porsalindur deri në 2 vjeç ose deri ne 13 kilogram
 • Promovon aftësinë e lëvizjes dhe të ekuilibrit
 • Përshtatet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës
 • Mundësi zgjedhje midis tre pozicioneve: Lojë, pushim, gjumë
 • Materiali 100 % pambuk parandalon djersitjen e vogelushëve
 • Përputhet me standardin evropian EN12790
 • Mosha: 0 – 3 vjeç ose 3.5 kg/53 cm – 13 kg

Të dhënat teknike:

 • Dimensionet e hapur: 56 x 79 x 39 cm
 • Dimensionet e palosur: 11 x 89 x 39 cm
 • Pesha e lëkundëses: përafërsisht 2,3 kg
 • Pesha minimale mbajtëse: 3.5 kg
 • Pesha maksimale mbajtëse: 13 kg
 • Copa lahet në lavatriҫe me 40°C

S’ka stok

 • Lëkundëse - Balance Soft Pink/Gri

  24,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lëkundëse - Balance Soft Pink/Gri

   24,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Materiali

   Pambuk/Trikotuar

   Ngjyra

   Rozë

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories