Ride on Bumper Celadon

Marka

22,400 L

Brand:  Moulin Roty

Vogëlushët do ta adhurojnë një shëtitje hipur mbi shëtisës me rrota, jashtë ose brenda në shtëpi. Dizenjuar në mënyrë ergonomike, ofron rehati dhe siguri për vogëlushët. Trupi i rehatshëm ofron komoditet dhe mund të pastrohet me lehtësi. Shkon sa para, prapa, anash dhe rrotullohet kudo ku fëmijët duan të shkojnë. Doreza është prej druri dhe me pjesë të lëmuar për të mos dëmtuar vogëlushët.  Përveç se argëtues ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin.

Karakterikat:

 • Vogëlushët tuaj do argëtoheh dhe kënaqen pafund
 • Dizenjuar në mënyrë ergonomike
 • Ofron rehati dhe siguri për fëmijët
 • Baza dhe doreza është prej druri
 • Rrotat rrotullohen, ecin para dhe pas
 • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +1 vjeç
 • Përmasat: 45 x 23 x 21 cm
 • Lartësia e ulëses: 21 cm

S’ka stok

 • Ride on Bumper Celadon

  22,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ride on Bumper Celadon

   22,400 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +1 vjeç

   Barkodi: 3575677201120 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories