Rocking Musical Chicken

Marka

8,400 L

Brand:  Manhattan Toy

Pula muzikore do të adhurohet menjëherë sepse ofron argëtim dhe ritëm pafund. Perfekte për vogëlushët e moshave nga +12 muajsh. Instinktivisht, vogëlushët  do të dëshirojnë të fillojnë të ushtrojnë koordinimin sy-duar për të prodhuar zhurmë. Lodra e instrumentit muzikor përfshin: një cembal, një ksilofon me 5 shufra, një maraca, 2 krahë kërcitës që funksionojnë si daulle dhe çekiç druri të ndashëm në anën e pasme. Pendët e bishtit të kësaj pule prej druri mund të hiqen dhe të dyfishohen si një maraca. Kjo lodër argëtuese prej druri është e shkëlqyeshme për të zgjuar unin muzikor tek vogëlushët dhe për të nxitur zhvillimin motorik dhe stimulimin e dëgjimit.

Karakteristikat:

 • Pula muzikore do të adhurohet menjëherë sepse ofron argëtim dhe ritëm pafund
 • Perfekte për vogëlushët e moshave nga +12 muajsh
 • Lodra e instrumentit muzikor përfshin: një cembal, një ksilofon me 5 shufra, një maraca, 2 krahë kërcitës që funksionojnë si daulle dhe çekiç druri të ndashëm në anën e pasme
 • Bërë prej druri dhe me ngjyra jo toksike me bazë uji
 • Është e shkëlqyeshme për të zgjuar unin muzikor tek vogëlushët
 • Nxit zhvillimin motorik dhe stimulimin e dëgjimit

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 38.7 x 22.86 x 26.1 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Rocking Musical Chicken

  8,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Rocking Musical Chicken

   8,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories