Rocking Pegasus

Marka

14,620 L

Brand:  Plan Toys

Kali lëkundës Pegasus është perfekt për orë argëtimi pafund për vogëlushët. Është i pajisur me krahë të lëvizhshëm për t`iu përshtatur  rritjes së fëmijëve me kalimin e viteve. I bërë prej druri dhe vjen me një dizajn praktik që përshtatet kudo, në këndin e lojrave në shtëpi ose në dhomën e gjumit, që e kthejnë këtë kalë lëkundës nga më të preferuarit e vogëlushëve. Vogëlushët do të kënaqen pafund duke imagjuar fluturimin në ajër ose dhe relaksin që sjell lëkundja para- mbrapa. Ndihmon në koordinimin dhe ruajtjen e ekuilibrit.

Karakteristikat:

 • Është perfekt për orë argëtimi pafund për vogëlushët
 • I pajisur me krahë të lëvizhshëm për përshtatjen me zhvillimin e fëmijëve
 • Përshtatet kudo
 • Argëtues dhe relaksues
 • I bërë nga material druri
 • Ndihmon në koordinimin dhe ruajtjen e ekuilibrit

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat: 32.7 x 62.8 x 42.6 cm
 • Pesha: 2.44 kg

Ka stok

+
 • Rocking Pegasus

  14,620 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Rocking Pegasus

   14,620 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories