Role adezivi ngjitës

Marka

1,320 L

Brand:  Omy

Kjo rrotull letre ngjitëse mund të pritet, ngjitet dhe  të personalizohet dhe dekoruar brendësinë e shtëpisë, mobiljet dhe objektet tuaja. Vendose dhe mund të hiqet lehtësisht pa lënë asnjë gjurmë. Këto rrotulla me ngjitje janë të dizenjuara për përdorim të përkohshëm dhe nuk janë aq të qëndrueshëm me kalimin e kohës sa letër-muri. Ju mund të shprehni imagjinatën tuaj dhe ti ngjyrosni sipas krijimtarisë tuaj.

Karakteristikat:

 • Rrotull adezivi ngjitëse
 • Mund të vendoset kudo në shtëpi
 • Perfekte për orë të pafundme krijimtarie dhe argëtimi
 • Mund ta personalizoni sipas dëshirës

Detaje teknike:

 • Materiali: 100% FCS
 • Përmasat: 5 x 30 cm

 

 

Ka stok

+
 • Role adezivi ngjitës

  1,320 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Role adezivi ngjitës

   1,320 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 3760301400653 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories