Qilim loje – Safari përqark Savanës

Marka

5,185 L

Brand:  Melissa & Doug

Bëhuni gati për aventura emocionuese në Savanën e egër me këtë qilim të mrekullueshëm nga Melissa & Doug! Shumë i butë, rezistent dhe me një bazë kundra rrëshqitjes ky tapet do ju shoqërojë për një kohë të gjatë në momente loje të panumërta. Ai përmban gjithashtu tre kafshë druri të egra: luanin, gjirafën, elefantin dhe një makinë safari prej druri. Vjen me një format të madh që të mund të angazhojë disa fëmijë njëkohësisht.

Karakteristikat:

 • Qilim loje ”Savanah”
 • Plot detaje të bukura për momente loje të panumërta
 • I fortë dhe rezistent ndaj kohës dhe përdorimit
 • Me bazë të parrëshqitshme
 • Përfshin 3 kafshë dhe një makinë prej druri
 • Mund të lahet në lavatriçe

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 101.6 x 10.16 x 10.16 cm
 • Pesha: 1.54 kg
 • Mosha: Nga 3-8 vjeç

Ka stok

+
 • Qilim loje - Safari përqark Savanës

  5,185 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qilim loje - Safari përqark Savanës

   5,185 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories