Rradhit dhe numëro

Marka

4,500 L

Brand:  
Battat

Rradhit dhe numëro me këtë set me aktiviteti plot ngjyra dhe me ilustrime të adhurueshme. Seti përmban 10 kova nga 1 deri në 10, me madhësi të ndryshme dhe me ilustrime të bukura. Krahas vijnë edhe një set me 8 foma shumëngjyrëshe. Ky set është perfekt për aktivitet argëtuese, por edhe edukuese. Falë këtij seti fëmijët do dallojnë format dhe të mësojnë numërimin.

Karakteristikat:

 • Set me aktiviteti plot ngjyra dhe me ilustrime të adhurueshme
 • Seti përmban 10 kova nga 1 deri në 10, me madhësi të ndryshme dhe me ilustrime të bukura
 • Perfekt për orë argëtuese
 • Ndihmon në njohjen dhe diferencimin e formave me madhësi të ndryshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 1-3 vjeç

S’ka stok

 • Rradhit dhe numëro

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Rradhit dhe numëro

   4,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Battat

   Mosha

   +1 vjeç

   SKU: 62243334342 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories