Rrëshqitës për bebe me 3 funksione

Marka

10,300 L

Brand:  Scoot & Ride

Rrëshqitës për bebe me 3 funksione, zgjidhje revolucionare nga Scoot&Ride dhe sigurohem që fëmija juaj të mund të eksplorojë në mënyrë të sigurt mjedisin e tij. Fillimisht mund të më përdorni si një rrëshqitje për bebe pa rrota, më vonë mund të zgjeroni duke i bashkangjitur bllokun e rrëshqitjes me rrota. Me rritjen e fëmijë, atëherë mund të përdorni vetëm pjesën e poshtme me rrota si dërrasë rul.  Gjithashtu ka hapësirë ​​ruajtëse në mënyrë që vogoëlushët ti kenë me vete lodrën e tij të preferuar. Është bërë nga material EEP i butë, që përthith goditjet dhe 100% i riciklueshëm. Përveç se argëtues fëmijët mund të zhvillojë aftësitë e tij motorike dhe të shkathtësohet.

Karakteristikat:

 • Rrëshqitës për bebe me 3 funksione
 • Materiali EPP i butë, që thith goditjet mbron fëmijën tuaj
 • Mund të përdoret pa rrota me jastëkë rrëshqitës të integruar
 • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
 • Hapësirë ​​magazinimi në mes
 • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
 • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 muajsh
 • Materiali: Dru dhe MDF
 • Përmasat: 51.2 x 28.9 x 22.4 cm
 • Pesha: 840 gram

 

S’ka stok

 • Rrëshqitës për bebe me 3 funksione

  10,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Rrëshqitës për bebe me 3 funksione

   10,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Mosha

   +6 muajsh

   SKU: 4897033965958 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories