Rroba banjo për djem – Tigrat/ Gri

Marka

3,900 L

Brand:  Lässig

Rroba banjo për djem, të rehatshme dhe me dizajn plot stil për fëmijë. Janë të bëra nga material poliestër e ricikluar. Përshtatet në mënyrë perfekte për fëmijët falë dizajnit me printe tigrash dhe me ngjyrë gri. Janë perfekte pasi falë materialit absorbojnë lagështirën duke i mbajtur të thatë lëkurën.

Karakteristikat:

 • Rroba banjo për djem
 • Të rehatshme dhe plot stil
 • Bërë nga poliestër e ricikluar
 • Absorbon lagështirën duke i mbajtur të thatë lëkurën

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: Poliestër e ricikluar
 • Mosha: 3-6/ 7-12/ 13-18/ 19-24/ 25-36 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Rroba banjo për djem - Tigrat/ Gri

  3,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Rroba banjo për djem - Tigrat/ Gri

   3,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   3- 6 muajsh, 7- 12 muajsh, 13- 18 muajsh, 19-24 muajsh, 25-36 muajsh

   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Grey

   Gjinia

   Meshkuj

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories