Sandale verore Blumer Panda stone grey mix

Marka

3,900 L

Brand:  
Liewood

Sandale verore me dizajn inovativ dhe me materiale që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitës. Vijnë me dizajn super të bukur, me printe pandash gri, janë super të buta dhe të rehatshme. Janë të bëra prej 100% shkumë EVA e butë me peshë të lehtë pa toksina dhe lëndë të dëmshme.

Karakteristikat:

 • 100% shkumë EVA e butë me peshë të lehtë
 • Pa kimikate të dëmshme si ftalatet
 • Tharje e shpejtë dhe komoditet i lartë
 • Mbyllet me velcro në të dy rripat – lehtë për t’u shtrënguar

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Sandale verore Blumer Panda stone grey mix

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sandale verore Blumer Panda stone grey mix

   3,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Masa

   30

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories