Krijojmë Sapuna – Kafshet e Detit

Marka

4,500 L

Brand:  
EurekaKids

Ky laborator kreativ dhe kozmetik do t’i ndihmojë fëmijët të bëjnë shufra të bukura falë bazës së glicerinës transparente me cilësi të lartë të ofruar. Ky aktivitet DIY është sa i lehtë aq edhe argëtues dhe mund të përdoret në çdo kohë të ditës për të pasur gjithmonë duar të pastra, të buta dhe me aroma delikate. Falë këtij kompleti kozmetik, ju mund të krijoni 450g sapunë të bukur në formën e delfinëve, guaskave të detit apo edhe luleve me aromat e zgjedhjes suaj. Sapuni ftohet brenda pak minutash dhe merr format e zemrave, luleve, guaskave të detit ose peshkut dhe mund të hiqet lehtësisht nga kallëpi.

Kutia përmban:

 • 450 gr sapun
 • 10 forma
 • 3 kolorantë kozmetikë
 • 2 parfume kozmetikë
 • 5 pikatore
 • 1 udhëzues

Karakteristikat:

 • Do t’i ndihmojë fëmijët të bëjnë shufra të bukura falë bazës së glicerinës transparente me cilësi të lartë të ofruar
 • Aktivitet DIY është sa i lehtë aq edhe argëtues
 • Ju mund të krijoni 450g sapunë të bukur në formën e delfinëve, guaskave të detit apo edhe luleve

S’ka stok

 • Krijojmë Sapuna - Kafshet e Detit

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krijojmë Sapuna - Kafshet e Detit

   4,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories