Scooter

Marka

18,100 L

Brand:  Scoot & Ride

Scooter me një kapacitet ngarkese prej 80 kg për fëmijë edhe më të mëdhenj. Lartësia e timonit mund të rregullohet në një lartësi trupore prej 1.80m dhe mund të hiqet me prekjen e një butoni. Ndërtimi i shasisë së palosshme siguron një stabilitet ekstrem dhe një pamje krejtësisht të re me ngjyra unike. Rrotat janë bërë nga një material i veçantë gome i cili ofron kontroll më të mirë, butësi dhe efekt zbutës gjatë drejtimit. Goma anti-rrëshkitje, e vendosur në bazën e saj, siguron kontroll shtesë në të gjitha kushtet e motit.

Karakteristikat:

 • Mosha: 5+ vjeç
 • Lartësia: 118 – 180cm
 • Timoni: 60 – 90cm i rregullueshëm sipas dëshirës.
 • Pesha max: 80 kg në bazë.
 • Manuali përdorimit
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Scooter

  18,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Scooter

   18,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Mosha

   +5 vjeç

   Ngjyra

   Blu, Koral

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories