Scooter Highwaygangster

Marka

24,900 L

Brand:  Scoot & Ride

Highwaygangster është një kombinim inovativ i skuterit dhe biçikletës shtytëse për fëmijë dhe të rritur deri në 100 kg. Duke shtypur butonin e shtytjes përpara në kornizën e përparme, mund të shndërrohet shpejt dhe lehtë – me vetëm një dorë – nga një skuter në një biçikletë shtytëse dhe anasjelltas. Timoni i rregullueshëm në lartësi mund të përshtatet me madhësinë e fëmijës. Rrota e madhe e përparme mundëson një udhëtim të sigurt, të qetë në sipërfaqe të ndryshme. Highway Gangster është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe është jashtëzakonisht i fortë e i qëndrueshëm.

Karakteristikat:

 • Highwaygangster është një kombinim inovativ i skuterit dhe biçikletës
 • Shndërrohet shpejt nga biçikletë në skuter dhe anasjelltas
 • Timoni i rregullueshëm në lartësi
 • Bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe është jashtëzakonisht i fortë

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: +5 vjec
 • Lartësia: 115- 175 cm
 • Timoni: 75- 87 cm (e rregullueshme)
 • Pesha mbajtëse:  deri 100 kg

Ka stok

+
 • Scooter Highwaygangster

  24,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Scooter Highwaygangster

   24,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories