Scooter Highwaykick 1- 2 in 1- Blueberry

Marka

14,600 L

Brand:  Scoot & Ride

Scooter Highwaykick 1, 2 in 1,  është shoqëruesi i përsosur për fëmijët e moshës nga +1 vjeç deri në 5 vjeç. Falë stabilitetit, 2 rrotave të përparme dhe rrotës së pasme, produkti lejon që edhe fëmijët më të vegjël të lëvizin të ulur mbi të. Timoni dhe ulësja mund të rregullohet sipas dëshirës, në 3 lartësi të ndryshme, pa mjete shtesë. Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar.

Karakteristikat:

 • Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar
 • Ka stabilitet të lartë 2 rrotave të përparme
 • Timoni dhe ulësja mund të rregullohen sipas dëshirës (3 pozicione)

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: 1-5 vjeç
 • Lartësia: 82 – 118 cm
 • Lartësia e sediljes : 22.5 – 29 cm
 • Timoni: 57 – 64 cm
 • Pesha mbajtëse (baza):  deri 50 kg
 • Pesha mbajtëse (ulësja):  deri 20 kg

 

Ka stok

+
 • Scooter Highwaykick 1- 2 in 1- Blueberry

  14,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Scooter Highwaykick 1- 2 in 1- Blueberry

   14,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Mosha

   1- 5 vjeç

   Ngjyrë

   Blueberry

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories