Scooter Highwaykick 2- Lifestyle Leopard

Marka

14,600 L

Brand:  Scoot & Ride

Scoot and Ride Highway Kick 2 është një skuter inteligjent me dy rrota të mëdha përpara dhe një rrotë të vogël në pjesën e pasme. Vjen me një dizajn leopardi që do adhurohet nga fëmijët. Skuteri ka një pllakë të gjerë për të qëndruar, me një material që nuk rrëshqet dhe i qëndrueshëm. Përpara ka një kuti magazinimi praktike dhe timoni mund të hiqet.  Argëtimi me Scooter Highwaykick 2 është i garantuar.

Karakteristikat:

 • Argëtimi me Scooter Highwaykick 2 është i garantuar
 • Timon i lehtë i lëvizshëm
 • Kuti ruajtëse me mbyllje
 • Vjen me dizajn leopard

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: 2-5 vjec
 • Lartësia: 89 – 118 cm
 • Timoni: 70 cm
 • Pesha: 3.1 kg
 • Pesha mbajtëse:  deri 50 kg

Ka stok

+
 • Scooter Highwaykick 2- Lifestyle Leopard

  14,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Scooter Highwaykick 2- Lifestyle Leopard

   14,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories