Scooter Highwaykick 3 Led- Peach

Marka

13,900 L

Brand:  Scoot & Ride

Scooter Highwaykick 3 Led- Peach,  është shoqëruesi i përsosur për fëmijët e moshës nga +3 vjeç deri në 6 vjeç. Siguron stabilitetin maksimal me anë të dy rrotave të përparme dhe një rrote të pasme. Gjithashtu është i pajisur me sistem frenimi, si një lloj mbrojtjeje për të mbajtur nën kontroll lëvizjet dhe rrotullimet e padëshiruara nga inercia. Scooter Highwaykick 3 Led ka një shasi të palosshme dhe rrota me ndriçim Led.  Argëtimi me Scooter Highwaykick 3 Led është i garantuar.

Karakteristikat:

 • Argëtimi me Scooter Highwaykick 3 Led është i garantuar
 • Ka stabilitet të lartë dhe është i pajisur me sistem frenimi
 • Shasia është e palosshme ndërsa rrotat janë me ndriçim Led
 • Timoni mund të rregullohet sipas dëshirës

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: 3- 6 vjeç
 • Lartësia: 96- 130 cm
 • Timoni: 62- 82 cm
 • Pesha mbajtëse:  deri 50 kg

Ka stok

+
 • Scooter Highwaykick 3 Led- Peach

  13,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Scooter Highwaykick 3 Led- Peach

   13,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Scoot & Ride

   Mosha

   3- 6 vjeç

   Ngjyrë

   Peach

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories