Letra gërvishtëse – Re

Marka

1,400 L

Brand:  
EurekaKids

Vendosni Scratch Art që të vegjlit të shkruajnë shënimet e tyre në mënyrën më origjinale. Seti përfshin 100 shënime në formën e një reje në mënyrë që ata të gërvishtin mbi to gjithçka që duan të mbajnë mend. Sfondi është me ngjyrë ylberi, duke qenë në gjendje të kthejë një re të zezë në një shënim shumëngjyrësh.

Karakteristikat:

 • Përfshin 100 re dhe një shkop druri për të gërvishtur mbi to
 • Ideale për promovimin e imagjinatës dhe krijimtarisë
 • Stimulon kreativitetin dhe imagjinatën e fëmijëve

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat e paketimit: 5.5x 10.4 x 7.4 cm
 • Përmasat e resë: 10 x 7 cm

Ka stok

+
 • Letra gërvishtëse - Re

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Letra gërvishtëse - Re

   1,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories