Sedilje përforcuese karrigie Potty

Marka

5,100 L

Brand:  
BabyBjorn

Fëmija juaj mund të ulet, të pushojë dhe të marrë gjithë kohën që i nevojitet në këtë sedilje përforcuese, enkas për karrigen Potty, e të rehatshme. Shiriti i gomës poshtë e mban sediljen  të vendosur fort në tabanin e karriges për të mos krijuar lëvizje të padëshiruara. Ndihmon të voglin të ulet në tavolinë me të rriturit, për të shijuar momentet e kaluara në familje. Sedilja përforcuese është e lehtë për t’u pastruar, ruajtur dhe marrë kudo dhe është e përputhshme me shumicën e vendeve për të rritur.

Karakteristikat:

 • Sedilje përforcuese
 • Ndihmon të voglin të ulet në tavolinë me të rriturit
 • Me konture të buta dhe mbështetëse të rehatshme
 • Shiriti gomës krijon stabilitet
 • Pastrohet me lehtësi
 • Pa BPA dhe PVC
 • Karrigia korrespondon me standardin e sigurisë ASTM 2640

Të dhëna teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 35.6 x 36.8 x 14.2 cm
 • Lartësia: 8 cm

Ka stok

+
 • Sedilje përforcuese karrigie Potty

  5,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sedilje përforcuese karrigie Potty

   5,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   White

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories