Bojë posteri fluoreshente – 6 ngjyra

Marka

700 L

Brand:  
Astra

Bojërat për poster janë bojëra me bazë uji në ngjyra të pastra dhe të ndezura. Ato përzihen mirë me njëra-tjetrën për të krijuar ngjyra të reja. Janë të përshtatshme për lyerje në sipërfaqe si: letër, karton, dru, qeramikë dhe gur. Bojërat përhapen mirë në sipërfaqen e lyer pa lënë gjurmë peneli. Pas tharjes, sipërfaqet e lyera janë opake me ngjyra intensive, rezistente ndaj dritës dhe gërryerjes.

Karakteristikat:

 • Set bojërash për punime të ndryshme artistike
 • Përmban 6 ngjyra fluoreshente me nga 10 ml secila
 • Mund ti përdorni në këto sipërfaqe: letër, karton, drur, qeramikë dhe gur
 • Janë me bazë uji
 • Perfekte për shumë projekte të veçanta artistike
 • Përzihen lehtësisht me njëra – tjetrën për të krijuar shumë ngjyra të tjera

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 10 ml secila

S’ka stok

 • Bojë posteri fluoreshente - 6 ngjyra

  700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bojë posteri fluoreshente - 6 ngjyra

   700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Astra

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories