Set çarçafësh për krevatin Stokke

Marka

8,800 L

Brand:  
Stokke

Set liri cilësor prej pellushi të Stokke me këllëf dysheku dhe jastëku. Mund të përdoren me krevatin Stokke si dhe me krevatë të tjerë. Butësia dhe rehatia do rrethojnë vogëlushët tuaj duke i mundësuar të bëjnë një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

Karakteristikat kryesore:

 • Materiali: 100% pambuk
 • Përmasat: 100 x 140 cm
 • Komplet i përshtatshëm për krevatin për fëmijë nga 0-3 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Set çarçafësh për krevatin Stokke

  8,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Set çarçafësh për krevatin Stokke

   8,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Set liri cilësor prej pellushi të Stokke me këllëf dysheku dhe jastëku. Mund të përdoren me krevatin Stokke si dhe me krevatë të tjerë. Butësia dhe rehatia do rrethojnë vogëlushët tuaj duke i mundësuar të bëjnë një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

   Karakteristikat kryesore:

   • Materiali: 100% pambuk
   • Përmasat: 100 x 140 cm
   • Komplet i përshtatshëm për krevatin për fëmijë nga 0-3 vjeç
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   Bezhë, Rozë

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories