Set dhuratë Bibs Baby Blue

Marka

4,800 L

Brand:  
Bibs

Bibs dhe Bee Kids sjellin sete dhuratash super e lezetshme për të vegjlit tuaj. Seti Baby Blu është një ide  perfekte dhurate për një pagëzim apo baby shower. Përfshin një pëlhurë muslini e cila mund të përdoret kurdo falë materialit super të butë, një mbajtës çuçi ose biberoni, në formë kanguri dhe bërë nga muslini. Gjithashtu edhe një unazë silikoni në formë ylli, e cila është e përsosur për kujdesin ndaj mishrave të dhëmbëve, mbi të gjitha në fazën e daljes së dhëmbëve.

Karakteristikat:

 • Set dhurate i veçantë
 • Perfekt për pagëzime, për të porsalindurit dhe baby shower
 • Pëlhurat janë 100% prej pambuku organik të certifikuar GOTS
 • Unaza e përsosur për stimulimin e shqisave
 • 100% pa BPA dhe ftalate

 

Ka stok

+
 • Set dhuratë Bibs Baby Blue

  4,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set dhuratë Bibs Baby Blue

   4,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bibs

   Ngjyra

   Baby Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories