Set dhuratë- Elefanti Bergamot

Marka

7,000 L

Brand:  Moulin Roty

Një dhuratë perfekte lindjeje në një kuti të ilustruar me bojëra uji që do të bëhet shoqëruesi i ri i vogëlushëve tuaj. Elefanti Bergamot pret përqafimin e tij për të shkuar në shtrat. Është shumë i butë, ka putra të gjata dhe veshë të mëdhenj. Kjo është një ide shumë e bukur dhuratë lindjeje për bebe në një kuti dhuratash shumë të bukura.

Karakteristikat:

 • Një dhuratë perfekte lindjeje në një kuti të ilustruar me bojëra uji
 • Elefanti Bergamot pret përqafimin e tij për të shkuar në shtrat
 • Do të bëhet shoqëruesi i ri i vogëlushëve tuaj
 • Procesi i larjes këshillohet në 30 gradë dhe me tharje natyrale

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasat e pelushit: 37 cm
 • Përmasat e kutisë: 19 x 13 x 13 cm
 • Materiali: Pambuk, Poliestër dhe Fibra metalike

 

S’ka stok

 • Set dhuratë- Elefanti Bergamot

  7,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set dhuratë- Elefanti Bergamot

   7,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 3575676690215 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories