Set dhurate Sophie La Girafe

Marka

4,000 L

Dhuratë e mrekullueshme mirëseardhje dhe një hajmali e vërtetë për bebet e sapolindura. Kompleti përbëhet nga gjirafa klasike Sophie dhe gjirafa me unaza.  Sophie la girafe ka qenë një klasike e vërtetë për më shumë se 50 vjet dhe fëmijët e duan atë! Ajo stimulon të gjitha shqisat e foshnjës dhe njëkohësisht qetëson dhimbjet dhe kruajtjet e mishit të dhëmbëve kur dalin dhëmbët e parë. Forma dhe madhësia e Sophie prej 18 cm është ideale për duart e fëmijëve të vegjël. Janë shumë të lehtë dhe si këmbët ashtu dhe dhe qafa e tyre e gjatë janë të thjeshta për t’u kapur që nga dita e parë. Të lyera vetëm me ngjyra ushqimore dhe të realizuara 100 % me gomë natyrale, ato janë absolutisht të sigurta dhe të padëmshme për foshnjet. Pako kompletohet nga një kartolinë e bukur të cilën mund ta personalizoni me urimin tuaj.

Karakteristikat:

 • Pako dhurate e rafinuar e përbërë nga një çantë kartoni cilësore, fjongo sateni dhe një kartolinë urimi
 • Përmban 4 unaza për mishrat e dhëmbëve të klasikes Sophie la Girafe
 • 100 % gomë natyrale dhe bojë ushqimore me bazë uji
 • Qetësojnë dhimbjet dhe kruajtjet e mishit në fazën e daljes së dhëmbëve
 • Kartolinë për urim të personalizuar

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% gome natyrale
 • Mosha: 0+
 • Madhësia e Sophie: 18 x 9 x 5 cm
 • Unazat: 13 x 10 cm

Ka stok

+
 • Set dhurate Sophie La Girafe

  4,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set dhurate Sophie La Girafe

   4,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 01 – Shk 01
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories