Set Grimieri

Marka

5,500 L

Brand:  Plan Toys

Set Grimieri, ky komplet i make-up absolutisht i bukur prej druri lejon që të vegjëlit tuaj të mbajnë buzëkuq, hijen e syve, madje edhe vetullat! Të gjitha pa rrezikun e ndonjë kimikati të keq! Paraqet gjithçka që ju nevojitet duke përfshirë një tub prej druri të kuq buzësh, shishe parfumesh, laps vetullash, pasqyrë, si dhe një pasqyrë bukurie cilësore! Gjithashtu vjen me një paletë të hollësishme që prezanton artistët tanë të vegjël në një botë me ngjyra sekondare dhe terciare, shkëmbim ngjyrash, përzierje dhe shtresa – si dhe një furçë make-up që është bërë me fije pambuku të vërteta, që do të thotë se është e sigurt të vendosni pranë lëkurës suaj për momente super reale të luajtjes!

S’ka stok

 • Set Grimieri

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set Grimieri

   5,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740034878 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories