Set heronjëve për shtepinë e heronjëve Stokke® Mutable™

Marka

3,900 L

Brand:  
Stokke

Shtëpitë e lojërave prej druri Stokke® MuTable™ e ndihmojnë fëmijën tuaj të zhvillojë aftësitë njohëse, shprehëse dhe sociale përmes mësimit dhe përdorimit të imagjinatës së tij në mënyra të ndryshme.  Ky set i krijuar  enkas për Shtëpinë e Heronjëve Stokke® MuTable™, do ta kthejë shtëpinë e heronjëve të fëmijës suaj në një shtëpi ëndrrash. Vjen me 6 heronj të ndryshëm që do ta bëjë akoma më argëtuese lojën.

Karakteristikat:

 • Set me 6 heronj të ndryshëm
 • Nxit kreativitetin dhe lojën imagjinative për të vegjlit dhe fëmijët
 • Bërë prej druri me veshje pambuku

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Set heronjëve për shtepinë e heronjëve Stokke® Mutable™

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set heronjëve për shtepinë e heronjëve Stokke® Mutable™

   3,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories