Set kukullash- Familja e Lumtur Kaukaziane

Marka

4,200 L

Brand:  
Hape

Çdo shtëpi kukullash ka nevojë për një familje të lumtur për ta bërë atë një shtëpi. Me këto kukulla të dizenjuara bukur nga lodrat Hape, fëmijës suaj do t’i pëlqejë të interpretojë histori për t’i bërë kukullat e tyre të marrin jetë. Me një gjysh, gjyshe, mama, baba, motër dhe vëlla, kjo familje është plotësuesi i përsosur i Shtëpisë së Kukullave. Seti është perfekt për ti mundësuar fëmijëve orë të pafundme argëtimi.

Karakteristikat:

 • Set me 6 kukulla
 • Nxit kreativitetin dhe lojën imagjinative për të vegjlit dhe fëmijët
 • Bërë me veshje pambuku

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Set kukullash- Familja e Lumtur Kaukaziane

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set kukullash- Familja e Lumtur Kaukaziane

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories