3 Kuti ushqimi – Miqtë e Detit

Marka

1,600 L

Brand:  
Done by Deer

Paketoni lehtësisht një vakt të shëndetshëm, me porcione të përsosura për fëmijët tuaj edhe jashtë shtëpisë. Ky set me 3 kuti në tre madhësi të ndryshme është zgjidhja ideale, një për pjatën kryesore dhe dy të tjera për shoqërueset. Kapaku  hermetik është i lehtë për t’u përdorur edhe nga duart e vogla dhe do të ruajë gjithashtu freskinë e përbërësve. Të realizuara nga materiale jo të dëmshme me një dizajn shumë të këndshëm fëminor.

Karakteristikat:

 • Bërë nga plastika dhe silikoni pa PVC
 • Kapakë hermetik për të prandaluat rrjedhjet dhe për të ruajtur freskinë
 • Mund të lahen në pjatalarëse

Të dhëna teknike:

 • Kapacitetet: 240 ml, 330 ml, 500 ml

Ka stok

+
 • 3 Kuti ushqimi - Miqtë e Detit

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   3 Kuti ushqimi - Miqtë e Detit

   1,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories