Set – Triko, tuta & pupetë

Marka

1,920 L

Brand:  
Petit Bateau

Set me 3 pjesë për vogëlushë, i përbërë nga triko, tuta dhe një triko me kapuç. Veshjet janë bërë me material prej pambuku. Trikoja dhe tutat vijnë me një dizajn me vija ngjyrë të kuqe. Ndërsa trikoja me kapuç vjen me një kombinim dizajni uniformë dhe me vija.  Seti ofron ngrohtësi, butësi dhe komoditet maksimal për vogëlushët.  Perfekt për tu përdorur si veshje në shtëpi ose për dalje jashtë. Gjithashtu mund të jetë një ide e bukur dhurate.

Karakteristikat:

 • Set me 3 pjesë për vogëlushë, i përbërë nga triko, tuta dhe një pupetë
 • Trikoja dhe tutat vijnë me një dizajn me vija ngjyrë të kuqe
 • Pupeta vjen me ngjyrë uniformë dhe kombinim me dizajnin me vija
 • Ide e bukur dhurate

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 1/3/12 muajsh
 • Materiali: Pambuk
 • Larja: Në cikël 30 °c
+
 • Set - Triko, tuta & pupetë

  1,920 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set - Triko, tuta & pupetë

   1,920 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   1 muajsh, 3 muajsh, 12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories